Tvorba novej webovej stránky pre pravidelné kariérne podujatia na Slovensku a v Čechách. Našou úlohou bol redizajn a migrácia pôvodného webu za použitia CMS WordPress a vytvorenie webovej aplikácie na registráciu návštevníkov podujatia.

Kategória: Vývoj na mieru
Prejsť na web

Klientovi sme zabezpečovali grafické práce, programovanie modulov na mieru, vytvorenie API pre mobilné aplikácie, tvorbu webovej aplikácie na registráciu na podujatia a konzultácie. Staráme sa aj o stálu údržbu riešenia a ďalšie inovácie.

3

backend programátori

500 +

programátorských hodín

3

jazykové mutácie

v 5

mestách

v 2

krajinách

Vytvorenie webovej aplikácie na registráciu a vytvorenie API

Okrem prezentačnej časti ku každému podujatiu sme naprogramovali aj webovú aplikáciu na registrovanie na podujatia. Návštevník si vie cez web alebo mobilnú aplikáciu spraviť online registráciu, dostane emailom PDF lístok s QR kódom a vytvoríme mu profil. V rámci profilu zbierame o návštevníkovi dáta. Pre mobilné aplikácie sme vytvorili celé API a v mobilnej aplikácii sa autentifikujú užívtelia skrz toto API. Prezentačná stránka využíva API WordPress a mobilné aplikácie si vedia preto dynamicky ťahať údaje o podujatí priamo z obsahu webu.

Multisite multidomain WordPress inštalácia

Najväčším orieškom bola architektúra riešenia nakoľko je podujatie v 2 rôznych krajinách v 5 mestách a každý rok je nový ročník v danom meste. Samozrejme chceme uchovávať aj archív starých podujatí.

Manažment a logika podujatí

Počas roku sa na dvoch weboch(doménach) obmieňajú úvodné stránky podľa najbližieho podujatia v konkrétnom meste. Zároveň si mobilné aplikácie ťahajú len dáta pre aktuálne podujatie. Takisto registračná webová aplikácia musí vedieť registrovať toho istého návštevníka aj na ďalšie podujatie aj keď už bol možno raz registrovaný. Naprogramovali sme preto zabúdanie dát.