Tvorba webových stránok

teachforslovakia.sk

Prejsť na web

O projekte

Našou úlohou bolo spraviť redizajn webovej prezentácie, nakoľko pôvodný web už nespĺňal najnovšie požiadavky a obsahoval veľa informácií, ktoré boli chaoticky roztrúsené.

Naša úloha

Najprv sme zisťovali aké sú ciele redizajnu, spravili niekoľko workshopov s klientom a vytvorili klikateľný prototyp v InVision. S projektom nám pomohol externý UXák David Žiaran. Po schválení prototypu sme nasadili testovaciu verziu na WordPress, kde sme vybrali premium tému, ktorá obsahuje builder. Naša grafička vyklikala web podľa prototypu a nakonfigurovala tému spolu s WordPress vývojárom, aby spĺňala identitu. Následne si na strane klienta naplnili obsah a web sme pomohli spustiť.

Úskalia projektu

Informačná architektúra

Najťažšou úlohou bolo zjednodušiť a sprehľadniť navigáciu. Aj keď ide o prezentačnú stránku, obsahuje pomerne veľa informácií.

UX

Prekopali sme komplet obsah a zadefinovali sme cesty užívateľa. Pridali sme na takmer každú podstránku call-to-action prvky. Web by mal slúžiť pre 4 užívateľské roly. Bežný návštevník, potenciálny budúci člen programu, aktuálny člen programu a potenciálny podporovateľ programu. Všetky tieto typy užívateľov by mali po redizajne webu nájsť to, čo hľadajú.

Potrebujete poradiť s web stránkou?

» «

Ďalšie projekty

feelings.pietro-filipi.com

Dizajnový magazín postavený na CMS WordPress. Dizajn dodal milk.

bratislavkerozky.sk

Redizajn trojjazyčného webu pre občianske združenie, ktorého cieľom je uchovávanie historických a kultúrnych hodnôt mesta.

Potrebujete riešenie na mieru?
Kontaktujte nás!

Vladimír Donič hlavný konzultant

+421 948 368 636

vladimir.donic@vibration.sk

Alebo vyplňte krátky formulár

Zadať dopyt