Tvorba webových stránok

teachforslovakia.sk

Prejsť na web

O projekte

Našou úlohou bolo spraviť redizajn webovej prezentácie, nakoľko pôvodný web už nespĺňal najnovšie požiadavky a obsahoval veľa informácií, ktoré boli chaoticky roztrúsené.

Naša úloha

Najprv sme zisťovali aké sú ciele redizajnu, spravili niekoľko workshopov s klientom a vytvorili klikateľný prototyp v InVision. S projektom nám pomohol externý UXák David Žiaran. Po schválení prototypu sme nasadili testovaciu verziu na WordPress, kde sme vybrali premium tému, ktorá obsahuje builder. Naša grafička vyklikala web podľa prototypu a nakonfigurovala tému spolu s WordPress vývojárom, aby spĺňala identitu. Následne si na strane klienta naplnili obsah a web sme pomohli spustiť.

Úskalia projektu

Informačná architektúra

Najťažšou úlohou bolo zjednodušiť a sprehľadniť navigáciu. Aj keď ide o prezentačnú stránku, obsahuje pomerne veľa informácií.

UX

Prekopali sme komplet obsah a zadefinovali sme cesty užívateľa. Pridali sme na takmer každú podstránku call-to-action prvky. Web by mal slúžiť pre 4 užívateľské roly. Bežný návštevník, potenciálny budúci člen programu, aktuálny člen programu a potenciálny podporovateľ programu. Všetky tieto typy užívateľov by mali po redizajne webu nájsť to, čo hľadajú.

Potrebujete poradiť s web stránkou?

Ďalšie projekty

startstop.sk

Vytvorili sme WordPress magazín postavený na kúpenej šablóne, ktorú sme zcustomizovali a zariadili aj grafické práce.

eltforum.sk

Redizajnovali sme web konferencie, kde sme mierne upravili grafiku webu. Dodali sme printové materiály, prípravu prezentácie a landing page pred spustením webu. Na webe je možnosť zakúpiť si lístok na konferenciu, možnosť kúpiť stánok pre vystavovateľa. Zabezpečili sme tiež migráciu obsahu, tlač faktúr. Na webe sa nachádza platobná brána.

Potrebujete riešenie na mieru?
Kontaktujte nás!

Ivan Potančok CEO

+421 915 263 443

info@vibration.sk

Alebo vyplňte krátky formulár

Zadať dopyt