Blog

Zhrnutie mesiaca marec 2020

Asi ako každého na svete, aj našu prácu postihla aktuálna pandémia vírusu COVID-19. Marec bol v znamení rýchlej transformácie na kompletne remote fungujúcu firmu. My sme už pred krízou boli však skôr taká, nazval by som to semi-remote firma.

Ešte vo februári sme napísali článok o práci v remote firme, nakoľko polovica teamu robila po celý čas z domu.

Škodka sme vlastne odkedy skončil vysokú školu ešte osobne ani nevideli a to robí fulltime. Mariku som tiež už rok nevidel. Erik do Bratislavy nechcel chodiť ani na firemnú vianočnú kapustnicu. Takže procesne a nástrojovo sme boli na takúto náhlu zmenu pripravení. Kancelária, offline porady či spoločné obedy nám ale chýbajú.

Efektivita tímu

Rozmýšľali sme intenzívne nad prechodom z Asany na iný informačný systém. Konkrétne som začal setupovať odoo. Ale pocitovo mi to nesedelo a tú Asanu predsa len používame roky a dokonca ju aj školím. Bolo to super rozhodnutie, lebo Asana ako hlavný mozog vibration používame na všetko od CRM, organizovanie úloh, Wiki a v prepojení s everhour aj na reporting, výplaty a fakturáciu. Celé je to o poznaní webovej služby ako nástroja a dôvere v poctivých kolegov a manažérov. Asana nás podržala a tak ľahko ju nepustíme.

Čo sa nám podarilo v mesiaci marec?

Spustili sme viacero webov a eshopov

Landart je spoločnosť pôsobiaca v oblasti sadovníckej tvorby a záhradnej architektúry. My sme pre web lanadart.sk vytvorili nový, moderný a prehľadný e-shop.

Magnifica.sk. Dodali sme responzívne šablóny napojené na WordPress podľa dodaného dizajnu od milku. Ide o online magazín.

Grossling.sk prichádza so zámerom obnoviť funkciu pôvodne zaniknutých kúpeľov. My sme dodali responzívne šablóny napojené na WordPress podľa dodaného dizajnu od milk.

Napísali sme pre vás niekoľko článkov

Tipy ako efektívne pracovať z domu

Aké produkty predávať na e-shope v roku 2020

Načo sa dá použiť WordPress

Aké su naše najbližšie ciele ?

Spustiť náš nový ecommerce produkt. Viac info čoskoro.

Redizajnovať sellio prezentačnú stránku, ktorú už máme takmer hotovú, len ju nasadíme.

Spustiť redizajn profikuchar.sk, na ktorom robíme už takmer pol roka v spolupráci s UX konzultantom Honzom Kvasničkom, externým dizajnérom, SEO špecialistom Pavlom Ungrom a celé to bude bežať na našom eshopovom systéme sellio. Bude to pecka.

Nakoniec ešte jedno video od Petra Máru

Hlavný odkaz sa mi veľmi páčil. V kríze treba najviac makať a sústrediť sa na kvalitu. Tak to vnímame aj my vo vibration. Preto ak potrebujete pomôcť s vašim projektom, tak vám top kvalitu vieme zabezpečiť. Spoločne to dáme.

A ešte jeden dobrý podcast o tom, ako zmeniť mindset z offline podnikania na online

Co teď řešit s klienty v jejich marketingu?

 
Páči sa vám článok?