Blog

Spustili sme online cenový konfigurátor

Aktualizácia článku 12.2.2020

Pred 6timi rokmi sme spravili pre jedného klienta cenový konfigurátor v javascripte. V pár krokoch si zákazník vedel nakonfigurovať skriňu. Bolo to neresponzívne, bolo to také kvázi 3D v 2D. Rátalo to cenu a tlačilo to cenovú ponuku do PDF, posielalo email do predajne.

Konfigurátor už nie je online. Takže sa nedá pozrieť. Odvtedy sme robili ešte rôzne konfigurátory napríklad:

Ukážka cenového konfigurátora

Tu je celá case study cenového konfigurátora

Tu bol popis konfigurátora vstavaných skríň

Chceli by ste dopredu vedieť, koľko by Vás stála vstavaná skriňa? Vyskúšajte si cenový konfigurátor, ktorý sme vytvorili pre woodservice.sk. V šiestich krokoch si vytvoríte skriňu presne pre Vás, zistíte orientačnú cenu a hneď môžete odoslať predbežnú objednávku.

Rozmery skrine

1.krok

V prvom kroku si určíte, aké rozmery bude mať Vaša nová skriňa. Vyberiete koľko má mať oddelení a kde bude umiestnená.

Výber materiálu

Máte na výber z viacerých druhov materiálu. Po kliknutí na ukážky materiálu, vidíte výsledok v náhľade. Napravo celý čas vidíte, čo ste si zvolili a orientačnú výslednú sumu.

Vnútorné vybavenie skrine

3.krok

V ďalšej fáze si vyberáte, čo bude Vaša skriňa obsahovať. Po zvolení šablóny, umiestňujete jednotlivé modely. Môžete si vybrať zásuvky, police, vešiakovú tyč, alebo nechať skriňu prázdnu.

 

Dvere na skriňu

Vyberte si ako by mali vyzerať dvere na Vašej skrini. Vyberiete si ich jednoduchým pretiahnutím na náhľad. A už len vybrať výplň a hotovo.

Výplň dverí na skriňu

V tomto kroku si môžete zmeniť aj predel dverí kliknutím a potiahnutím zvoleným smerom. Potom si vyberiete výplň, ktorá sa Vám najviac páči a dostanete sa na poslednú obrazovku.

Odoslať objednávku

Ak ste so skriňou spokojní odošlite nezáväznú objednávku vyplnením kontaktného formuláru. Navyše si môžete Váš výtvor aj vytlačiť.
Konfigurátor je celý v javascripte. Robíme aj oveľa zložitejšie riešenia.

Ak by ste chceli vytvoriť vlastný cenový konfigurátor alebo b2b riešenie, tak nás kontaktujte.

Páči sa vám článok?