Blog

Tip 58: Zbierajte emaily alebo fb fanúšikov

Rozšírte svoju databázu kontaktov.  Motivujte používateľov vašich stránok, aby sa prihlásili na odber noviniek alebo „lajkli“ váš facebook profil.

Na zber noviniek môžete využiť lightbox na úvodnej stránke. Je to vyskakovacie okno, ktoré sa zobrazí, keď zákazník príde na úvodnú stránku eshopu, alebo keď príde prvýkrát na stránku z Google.

Pozrite sa ako to robí bonami.sk.

Po kliknutí na úvodnú stránku sa zobrazí lightbox s lákavou ponukou zľavy do výšky 70%, po vložení emailu, prípadne prihlásení sa cez facebook.

Skúste aj vy porozmýšľať, aké extra zľavy a akcie môžete ponúknuť zákazníkom, ktorí vám nechajú svoj email. Takto si rozširujete základňu svojich zákazníkov a môžete ich naďalej oslovovať špeciálnymi ponukami.

IMG_0559

chcem dostávať tipy ako vylepšiť môj eshop emailom

Vytvorili sme systém pre úspešné eshopy

sellio-logo

Sellio je komplexné riešenie pre eshopy. Obsahuje fakturačný systém, skladové hospodárstvo, platobné systémy, exporty na porovnávače a prepracovaný zľavový systém. Beží v cloude a je optimalizovaný pre rýchlu administráciu. Všetky eshopy aj administrácia sú responzívne. Jadro umožnuje rýchle napojenie na rôzne externé systémy ako externé sklady, či váš informačný systém. Prejsť na stránku systému[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=“35px“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][/vc_column][/vc_row]

Páči sa vám článok?