Blog

Tip 3: Pridajte do detailu produktu video

Internet je na 60% o videách a toto číslo rastie. Na natočenie pekného videa stačí bežný smartfón a trochu kreativity.

Video nahrajte na Váš firemný youtube kanál. Strihať ho môžete priamo v youtube. Na začiatok natočte zopár videí, ak Vám to pôjde a budete mať na videá ohlasy, môžete ich natočiť viac.

Ak máte novší foťák a statív, tak väčšina z nich vie natáčať full HD video.

Čo dokáže video?

Raz sme takto natočili ako žiari LED reflektor na budovu. Užívatelia videli reálnu silu tohto produktu a video sa im páčilo. Verili tomuto produktu, pretože ho „otestovali“.

Eshop alza.sk má tiež umiestnené videá pri svojich produktoch. Ak si chcem kúpiť mobil, alza mi ponúka aj videá. Rada u nich nakúpim, pretože tam nájdem všetky potrebné informácie.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“false“ css=“.vc_custom_1438696590992{background-color: #0099cc !important;}“][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“35px“][vc_column_text]

chcem dostávať tipy ako vylepšiť môj eshop každý deň emailom

[ebook_shortcode2]

.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“35px“][vc_column_text]

Vytvorili sme systém pre úspešné eshopy

[/vc_column_text][vc_empty_space height=“20px“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/4″][vc_empty_space height=“55px“][vc_column_text]sellio-logo[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“3/4″][vc_column_text]Sellio je komplexné riešenie pre eshopy. Obsahuje fakturačný systém, skladové hospodárstvo, platobné systémy, exporty na porovnávače a prepracovaný zľavový systém. Beží v cloude a je optimalizovaný pre rýchlu administráciu. Všetky eshopy aj administrácia sú responzívne. Jadro umožnuje rýchle napojenie na rôzne externé systémy ako externé sklady, či váš informačný systém. Prejsť na stránku systému[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=“35px“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][/vc_column][/vc_row]

Páči sa vám článok?