Blog

Tip 2: Užívatelia milujú unboxing

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Unboxing je trend rozbaľovania balíkov. Čo je na rozbalení balíčka také úžasné? Skúste si zadať do vyhľadávanie Google slovo „unboxing“ a uvidíte.

Ľudia si so záľubou točia videá a fotia proces vybaľovania produktov. Zamyslite sa ako Vy balíte produkty? Bude mať Váš zákazník zážitok z rozbaľovania? Dajte si záležať, aby ste zákazníka potešili, prekvapili.

Ako dobrý príklad zo Slovenska uvedieme Martinus alebo Kompot.

Kompot Vám zašle tričko v zaváraninovom pohári s peknou látkou na vrchu a s povrázkom. Je v tom jedinečný a praktický zároveň.

kompot

 

Martinus zas pribalí darček vo forme záložky do knihy, ktorú na sto percent budete potrebovať alebo čaj ku dobrej knižke.

Tak sa to má robiť! Myslite na kompletný zážitok užívateľa.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“false“ css=“.vc_custom_1438696590992{background-color: #0099cc !important;}“][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“35px“][vc_column_text]

chcem dostávať tipy ako vylepšiť môj eshop každý deň emailom

[ebook_shortcode2]

.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“35px“][vc_column_text]

Vytvorili sme systém pre úspešné eshopy

[/vc_column_text][vc_empty_space height=“20px“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/4″][vc_empty_space height=“55px“][vc_column_text]sellio-logo[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“3/4″][vc_column_text]Sellio je komplexné riešenie pre eshopy. Obsahuje fakturačný systém, skladové hospodárstvo, platobné systémy, exporty na porovnávače a prepracovaný zľavový systém. Beží v cloude a je optimalizovaný pre rýchlu administráciu. Všetky eshopy aj administrácia sú responzívne. Jadro umožnuje rýchle napojenie na rôzne externé systémy ako externé sklady, či váš informačný systém. Prejsť na stránku systému[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=“35px“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][/vc_column][/vc_row]

Páči sa vám článok?