Blog

Tip 24: Sadnite si, otvorte si fľašu vína a zamyslite sa. Oplatí sa mi to? Mám na to čas? Som spokojný?

Počas vylepšovania eshopu ste už určite prišli do momentu, že ste boli zúfalí. Oplatí sa mi to? Mám na to čas? Som spokojný s výsledkami?

Vtedy je najlepšie sadnúť si, pozrieť si stratégiu zo začiatku. Reálne si povedať, či tomu dávam 100 percent, alebo to flákam, lebo nemám čas.

Ak sa prikláňate k tomu, že ste sa tomu fakt venovali každý deň, tak to nevzdávajte. Treba ešte viac zamakať, znovu si prejsť všetky tipy a zamakať na každej drobnosti.

Ak to flákate, tak buď musíte niekoho na to nájsť alebo to zabaľte. Párkrát sa nám stalo, že sme zavreli eshop alebo ho predali. Keď nie je cesta, nie je čas, obrat je slabý, chuť v tíme žiadna, nemá to zmysel.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“false“ css=“.vc_custom_1438696590992{background-color: #0099cc !important;}“][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“35px“][vc_column_text]

chcem dostávať tipy ako vylepšiť môj eshop každý deň emailom

[ebook_shortcode2]

.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“35px“][vc_column_text]

Vytvorili sme systém pre úspešné eshopy

[/vc_column_text][vc_empty_space height=“20px“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/4″][vc_empty_space height=“55px“][vc_column_text]sellio-logo[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“3/4″][vc_column_text]Sellio je komplexné riešenie pre eshopy. Obsahuje fakturačný systém, skladové hospodárstvo, platobné systémy, exporty na porovnávače a prepracovaný zľavový systém. Beží v cloude a je optimalizovaný pre rýchlu administráciu. Všetky eshopy aj administrácia sú responzívne. Jadro umožnuje rýchle napojenie na rôzne externé systémy ako externé sklady, či váš informačný systém. Prejsť na stránku systému[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=“35px“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][/vc_column][/vc_row]

Páči sa vám článok?