Blog

Tip 30: Napíšte si frázu ako budete dvíhať telefón

Haló. Prosím. Áno. Ako má zákazník vedieť, kam sa dovolal, keď sa mu nepredstavíte hneď po prijatí hovoru?

Stalo sa vám, že ste telefonovali do eshopu, aby ste zistili viac informácií, a spočiatku ste ani nevedeli, kam ste sa to vlastne dovolali?

Nesmiete dovoliť, aby sa zákazník cítil nepríjemne hneď pri prvom kontakte. Napíšte si hlášku, akou budete hovory prijímať, a naučte sa ju.

Ak máte zamestnancov, napíšte im predlohu, ako sa majú predstaviť. Nemusíte to preháňať, ale mali by ste byť v tomto jednotní.

Veľké firmy, ako napríklad tchibo, majú predpripravené skripty telefonátov. Inšpirujte sa.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“false“ css=“.vc_custom_1438696590992{background-color: #0099cc !important;}“][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“35px“][vc_column_text]

chcem dostávať tipy ako vylepšiť môj eshop každý deň emailom

[ebook_shortcode2]

.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“35px“][vc_column_text]

Vytvorili sme systém pre úspešné eshopy

[/vc_column_text][vc_empty_space height=“20px“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/4″][vc_empty_space height=“55px“][vc_column_text]sellio-logo[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“3/4″][vc_column_text]Sellio je komplexné riešenie pre eshopy. Obsahuje fakturačný systém, skladové hospodárstvo, platobné systémy, exporty na porovnávače a prepracovaný zľavový systém. Beží v cloude a je optimalizovaný pre rýchlu administráciu. Všetky eshopy aj administrácia sú responzívne. Jadro umožnuje rýchle napojenie na rôzne externé systémy ako externé sklady, či váš informačný systém. Prejsť na stránku systému[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=“35px“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][/vc_column][/vc_row]

Páči sa vám článok?