Blog

Zhrnutie mesiacov august a september 2020

Leto je za nami. Dovolenky, ktoré boli síce tohto roku obmedzené, sme si všetci skutočne užili. Oddýchnutí znova makáme v plnom režime na 110%.

V B2B sme doma

Spustili sme multijazyčný katalóg produktov pre spoločnosť 1plastcompany. Išlo aj o multidoménové riešenie s množstvom programovania na mieru. Súčasťou riešenia je aj konfigurátor produktov, ktorý počíta aj cenu produktu na mieru a dopyty padajú ako objednávky do administrácie. Celé riešenie poháňa náš systém sellio.

1plastcompany.sk

Obsahové portály na WordPresse

Metropolitný inštitút Bratislavy participuje na projektoch, ktoré sa snažia podporovať kvalitnú architektúru a funkčné miesta v našom hlavnom meste a my sme radi, že sme mohli vytvoriť pre túto organizáciu webovú stránku.

mib.sk

Neobvyklé stretko

Kedže viacerí naši kolegovia pracujú len online, na diaľku veľmi často ich nevidíme. Ivo, najväčší cyklistický nadšenec, sa vybral na bike-u až na Myjavu a navštívil nášho šikovného programátora Erika.

View this post on Instagram

Pracovny obed na Myjave s Erikom

A post shared by vibration.sk (@vibration.sk) on

„Na nový kancel!“

Kedže naše nové priestory, v ktorých sídlime už pár týždňov, sa nám kvôli dovolenkovému obdobiu stále nepodarilo patrične skolaudovať, minulý týždeň sme si aspoň otvorili dobrý šampus.

Určite si prečítajte

Spísali sme slovník pojmov pre majiteľov eshopov. Už vás nezaskočíme ak použijeme frontend, CSS alebo API.

Technologický progres

  • Podarilo sa nám spraviť nové demo šablónu sellia.
  • Nuxt.js sme zvládli a bežia nám na tomto frameworku už dva veľké projekty. Teda zatiaľ sú na teste u klienta.
  • Nájdete nás ako partnera pre spoločnosti kross a ich ERP systém Onix. Môžete si pozrieť prípadovú štúdiu o jednom našom ecommerce klientovi.
  • Updatetli sme RAMky na našich serveroch.
  • Jednému nášmu klientovi, ktorý využíva sellio sa podarilo vytvoriť vlastný vývojársky team. Za pomoci našich vývojárov plynule prešli do vlastného vývoja, takže použitie sellia neznamená vendor lock. Ak je chuť rozvíjať, tak sa cesta vždy nájde.

Naše plány do konca roku

  • Pospúšťať rozrobené projekty.
  • Prejsť na PHP 7.4 na našich serveroch.
  • Otestovať novú microservice architektúru pre na mieru webové aplikácie postavené na node.js.
  • Vylepšiť admin sellia.
Páči sa vám článok?