Blog

Zhrnutie mesiaca júl 2020

Leto je pomaly v polovici. Všetci žijeme letnou atmosférou. My vo vibration využívame toto super počasie napríklad na to, že môžeme chodiť do práce na bicykli. Kedže parkovanie v starom meste, ako všetci dobre vieme, je veľmi zložité spájame príjemné s užitočným a aspoň máme každé ráno príjemnú rozcvičku.

Malý „cyklotrip“

Kedže na bicykli radi trávime aj voľný čas, sem tam si urobíme nejaký výlet. Tento krát sme sa boli pozrieť za našou bývalou kolegyňou Viki do Ivanky.

https://www.instagram.com/p/CDO46x2n11J/

Meninové raňajky

Náš kolega Vlado si kuchyňu v nových priestoroch skutočne obľúbil – sem tam dokonca navarí aj obed. K svojim meninám nám prichystal takáto paradáne raňajky!

https://www.instagram.com/p/CDJMG6cnHMm/

Vibration team sa znova rozrástol

Ako sme už spomínali, vibration je semi-remote firma a mnohí jej členovia pracujú na diaľku. A inak na tom nie je ani naša nová šikovná členka Martina, ktorá študuje a žije momentálne v Dánsku a dokáže nám pomôcť aj z takejto diaľky!

Novinky na blogu

Vždy sa snažíme prinášať vám aktuálne info a vychytávky zo sveta ITprostrednístvom nášho blogu.Tento mesiac sme pre vás vydali článok na tému : Najlepšie slovenské mobilné aplikácie pre IOS v roku 2020.

Pre používateľov prestashopu sme si pripravili výber užitočných prestashop modulov 2020.

A do tretice všetko dobre, ako sa hovorí – zrecyklovali a zaktualizovali sme aj starší článok v ktorom porovnávame Prestashop a Woocommerce.

Páči sa vám článok?