Blog

Uvádzame nový seriál: 151 tipov ako vylepšiť váš eshop

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Rozhodli sme sa pomôcť všetkým, ktorí potrebujú vylepšiť svoj eshop. 151 dní budeme písať seriál o tom, ako nakopnúť existujúci eshop. Chcete vyšší obrat a viac spokojných zákazníkov?

Pôjde o overené tipy z praxe, ktoré si viete vo väčšine prípadov spraviť ako adminstrátori eshopov zadarmo. Jediné, čo potrebujete je správne administrátorské rozhranie a váš čas.

eshopTento seriál bude obsahovať odporúčania z oblastí ako je webdizajn, kód, texty, použiteľnosť, fotografie produktov, logistika, komunikácia so zákazníkom, linkbuilding, marketing, sociálne siete, atď.

Žiadna zmena na eshope sa neprejaví hneď. Ak to, však, myslíte s vaším eshopom vážne, pôjde o neustály proces vylepšovania obsahu a spôsobu fungovania.

chcem dostávať tipy ako vylepšiť môj eshop každý deň emailom

[ebook_shortcode2][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“35px“][vc_column_text]

Vytvorili sme systém pre úspešné eshopy

[/vc_column_text][vc_empty_space height=“20px“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/4″][vc_empty_space height=“55px“][vc_column_text]sellio-logo[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“3/4″][vc_column_text]Sellio je komplexné riešenie pre eshopy. Obsahuje fakturačný systém, skladové hospodárstvo, platobné systémy, exporty na porovnávače a prepracovaný zľavový systém. Beží v cloude a je optimalizovaný pre rýchlu administráciu. Všetky eshopy aj administrácia sú responzívne. Jadro umožnuje rýchle napojenie na rôzne externé systémy ako externé sklady, či váš informačný systém. Prejsť na stránku systému[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=“35px“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][/vc_column][/vc_row]

Páči sa vám článok?