Blog

Tip 32: Pridajte odstavec textu s názvom „Odborník radí“

Do najpredávanejších produktov pridajte odstavec textu s názvom „Odborník radí“. Poskytnete viac informácii zákazníkom a zvýšite dôveryhodnosť eshopu.

Svoje najpredávanejšie produkty určite poznáte najlepšie. Vyskúšali ste ich, otestovali, a viete čo sa s nimi dá robiť, na čo sa dajú použiť, s čím sa môžu skombinovať, a pod.

V odstavci „Odborník radí“ ponúknite informácie navyše, ktoré ste získali z praxe, pri používaní produktov. Ak predávate sirupy, napíšte tip, aký drink sa dá z daného sirupu spraviť. Odporučte ďalšie ingrediencie. Ak predávate vypínače poraďte zákazníkom ako vypínač namontovať.

Čím viac informácií zákazník má, tým je vyššia pravdepodobnosť, že nakúpi práve u vás.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“false“ css=“.vc_custom_1438696590992{background-color: #0099cc !important;}“][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“35px“][vc_column_text]

chcem dostávať tipy ako vylepšiť môj eshop každý deň emailom

[ebook_shortcode2]

.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“35px“][vc_column_text]

Vytvorili sme systém pre úspešné eshopy

[/vc_column_text][vc_empty_space height=“20px“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/4″][vc_empty_space height=“55px“][vc_column_text]sellio-logo[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“3/4″][vc_column_text]Sellio je komplexné riešenie pre eshopy. Obsahuje fakturačný systém, skladové hospodárstvo, platobné systémy, exporty na porovnávače a prepracovaný zľavový systém. Beží v cloude a je optimalizovaný pre rýchlu administráciu. Všetky eshopy aj administrácia sú responzívne. Jadro umožnuje rýchle napojenie na rôzne externé systémy ako externé sklady, či váš informačný systém. Prejsť na stránku systému[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=“35px“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][/vc_column][/vc_row]

Páči sa vám článok?