Blog

Tip 40: Zmeňte označenie produktov

Pripravte sa na to, že budete mať viac produktov, už na začiatku pri rozbiehaní eshopu. Vhodné číslovanie skladu vám ušetrí kopu času neskôr.

Ideálne je zvoliť si dosť veľký číselný rad. Napríklad rátate s 1000 produktami, tak zvoľte označenie s000xl. V označení nepoužívajte medzery, ale pomlčky.

Ak máte upratané čísla, dokážete rýchlo vyhľadávať. Užitočné je to hlavne ak máte externý systém na sklad, účtovný softvér, pokladňu.

Príklad:

Mestské bicykle môžete označiť MB-0001-L (mestské bicykle, kód označuje rad, a L veľkosť. Pri tričkách D-158-XL-200 (dámske tričko, vzor, veľkosť, farba). Myslite dopredu. Farby spravte aj do budúcna.

Dodávateľa môžu označovať počiatočné písmená. Keď bude viac dodávateľov mať rovnaký kód tovaru, budete sa vedieť zorientovať.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“false“ css=“.vc_custom_1438696590992{background-color: #0099cc !important;}“][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“35px“][vc_column_text]

chcem dostávať tipy ako vylepšiť môj eshop každý deň emailom

[ebook_shortcode2]

.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“35px“][vc_column_text]

Vytvorili sme systém pre úspešné eshopy

[/vc_column_text][vc_empty_space height=“20px“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/4″][vc_empty_space height=“55px“][vc_column_text]sellio-logo[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“3/4″][vc_column_text]Sellio je komplexné riešenie pre eshopy. Obsahuje fakturačný systém, skladové hospodárstvo, platobné systémy, exporty na porovnávače a prepracovaný zľavový systém. Beží v cloude a je optimalizovaný pre rýchlu administráciu. Všetky eshopy aj administrácia sú responzívne. Jadro umožnuje rýchle napojenie na rôzne externé systémy ako externé sklady, či váš informačný systém. Prejsť na stránku systému[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=“35px“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][/vc_column][/vc_row]

Páči sa vám článok?