Blog

Tip 13: Nebojte sa pýtať cudzích ľudí na názor

Od každého človeka na svete ste vzdialení iba o jeden email. Nebojte sa pýtať cudzích ľudí na názor.

Ako? Vytvorte si formulár cez Google drive a pošlite ho svojim zákazníkom emailom po nákupe. Rozpošlite zoznamu vašich zákazníkov newsletter s prosbou o vyplnenie dotazníka spokojnosti. Pre motiváciu im ponúknite zľavu na ďalší nákup.

Zavolajte zákazníkom po nákupe a spýtajte sa či boli spokojní s objednaným produktom, s vaším eshopom a celým procesom objednávky.

Pýtajte sa fanúšikov na sociálnych sieťach. Nebojte sa ich názorov, ani tých negatívnych. Najprv musíte vedieť čo treba zlepšiť a až potom na tom pracovať.

Výhodou je, že takto spoznáte čo vaši zákazníci chcú a potrebujú. Dokážete nastaviť služby a produkty presne pre nich. Získate množstvo referencií, ktoré si umiestnite na eshop a možno tak presvedčíte ďalších zákazníkov k nákupu práve u vás.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“false“ css=“.vc_custom_1438696590992{background-color: #0099cc !important;}“][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“35px“][vc_column_text]

chcem dostávať tipy ako vylepšiť môj eshop každý deň emailom

[ebook_shortcode2]

.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“35px“][vc_column_text]

Vytvorili sme systém pre úspešné eshopy

[/vc_column_text][vc_empty_space height=“20px“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/4″][vc_empty_space height=“55px“][vc_column_text]sellio-logo[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“3/4″][vc_column_text]Sellio je komplexné riešenie pre eshopy. Obsahuje fakturačný systém, skladové hospodárstvo, platobné systémy, exporty na porovnávače a prepracovaný zľavový systém. Beží v cloude a je optimalizovaný pre rýchlu administráciu. Všetky eshopy aj administrácia sú responzívne. Jadro umožnuje rýchle napojenie na rôzne externé systémy ako externé sklady, či váš informačný systém. Prejsť na stránku systému[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=“35px“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][/vc_column][/vc_row]

Páči sa vám článok?