Blog

Teambuilding vibration v Banskej Štiavnici

Minulý týždeň sme presunuli takmer celú firmu do Banskej Štiavnice, konkrétne do penziónu pri jazere Počúvadlo. Zo zavretého baru sme si spravili na týždeň kanceláriu. Cieľ bol stráviť spolu čas, nakoľko pár členov robí remote, čiže sa nevidíme často osobne. Osobný kontakt nahrádzame cez skype, telefón, asanu a najnovšie slack. Každopádne sme chceli vyskúšať pracovať z inej lokality, nabrať inšpiráciu, zašportovať a aj prebrať strategické smerovanie firmy.

pocuvadlo-vibration-sk

Po príchode na plac sme zistili, že musíme pozrieť posledný diel Game of Thrones a následne sme obehli všetky reštaurácie v okolí. Porobili sme hlavne supporty projektov a naplánovali týždeň. Museli sme zbehnúť po mäso do mesta, lebo na každý večer bolo naplánované grilovanie.

V utorok sme celú pracovnú dobu programovali a vymýšľali. Večer sme išli na výlet do mesta a dali sme tour de bar. Po konferencii WordCamp Europe, ako iste zbadáte na fotke, malo pár kolegov rovnaké tričká, takže sme vyzerali fakt ako team. Hlavne všetko WordPress tématika, musí byť!

stiavnica-vibration-team-building-wordpress

V stredu prišla naša Katka. Dali sme si beh okolo Počúvadla a následne plávanie, poniektorí bicyklovanie na vodných bicykloch. vyriešili sme nejaké emaily, supporty, telefonáty. Večer sme išli ukázať Katke mesto.

Vo štvrtok sme makali od rána. Kúpili sme si loptu, tak máme o zábavu v jazere postarané. Večer ešte posledné grilovanie a tentokrát ideme spať všetci skôr.

V piatok ešte Vlado a Katka zabehali, ostatní sme len fandili. Do obeda sme dačo ešte porobili. Zbalili sme počítače a rozliezli sme sa po Slovensku.

Ako šéf agentúry musím povedať, že je takáto zmena prostredia určite super. Spravili sme menej ako sme chceli, nemali sme až takú organizáciu ako pri hackatonoch, kde by sme bušili do klávesnice od rána do rána. Skôr to bola taká firemná dovolenka, ale za prevádzky eshopov a webov. Ďakujem všetkým zúčastneným a verím, že zopakujeme o rok možno niekde pri mori.

 

Páči sa vám článok?