Blog

organizujeme ďalší BarCamp Bratislava 2015

Už po druhý krát organizuje vibration.sk v Bratislave Barcamp v spolupráci s coworkingovým centrom Connect. Môžete sa tešiť na 21 speakrov v 2 miestnostiach.

BarCamp je (ne)konferencia pre ľudí, ktorí majú chuť zdieľať a učiť sa nové veci v otvorenom prostredí. BarCamp Bratislava nebude len o prednáškach, ale aj o diskusiách, workshopoch a interakcii prednášajúceho s publikom.

Otvorené stretnutie inšpiratívnych ľudí, ktorí sa chcú podeliť so svojimi nápadmi sa bude konať 6. júna 2015 v priestoroch Connect na Páričkovej 18 v Bratislave.

Partnerom BarCamp Bratislava je spoločnosť WEBGLOBE, systém pre eshopy sellio.net a mobilné a webové aplikácie reinto.cz.

Návštevník sa môže tešiť na prednášky Remote work zo Španielska, Personal Branding, Základy PPC, Pekné videá z malého mesta a ďalšie.

BarCamp Bratislava začne 6. júna 2015 o 9:00 v priestoroch Connect v Bratislavskej Cvernovke. Program bude prebiehať až do večerných hodín a ukončí sa after párty s djo Wosa2000. Ďalšie info nájdete aj na facebooku.

A tu je jedna z najlepších prednášok z minulého roku:

Páči sa vám článok?