Blog

Tip 54: Založte si instagram profil a aktívne ho používajte

Máte už instagram profil? Ak nie, založte si ho, nastavte detaily a aktívne ho používajte.

Zadajte názov vášho eshopu, aby vás zákazníci ľahšie našli. Nastavte si pekný profilový obrázok. Myslite na to, že sa bude zobrazovať veľmi malý.

Zadajte krátky popis, do ktorého môžete umiestniť hashtagy, ktoré môžu zákazníci používať. Vložte tiež odkaz na váš eshop.

Na instagram umiestňujte fotky vašich produktov a tvorte zaujímavý obsah pravidelne.

hcem dostávať tipy ako vylepšiť môj eshop emailom

Vytvorili sme systém pre úspešné eshopy

[/vc_column_text][vc_empty_space height=“20px“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/4″][vc_empty_space height=“55px“][vc_column_text]sellio-logo[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“3/4″][vc_column_text]Sellio je komplexné riešenie pre eshopy. Obsahuje fakturačný systém, skladové hospodárstvo, platobné systémy, exporty na porovnávače a prepracovaný zľavový systém. Beží v cloude a je optimalizovaný pre rýchlu administráciu. Všetky eshopy aj administrácia sú responzívne. Jadro umožnuje rýchle napojenie na rôzne externé systémy ako externé sklady, či váš informačný systém. Prejsť na stránku systému[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=“35px“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][/vc_column][/vc_row]

Páči sa vám článok?