Blog

Tip 53: Robte akcie a zľavy

Akcie, zľavy a výpredaje lákajú zákazníkov späť na váš eshop. Naučte ich, že na vašom eshope nájdu vždy novinky, ale aj akcie.

Vytvorte si podstránku akcie a publikujte zopár akciových produktov.

Na úvodnú stránku umiestnite banner s informáciou, akú skvelú zľavu tento mesiac máte.

Produkty, ktoré sa vám nepredávajú skúste spojiť s inými produktami a znížte cenu.

Keď zákazníci uvidia, že na vašom eshope sa stále deje niečo nové a zaujímavé, budú sa k vám pravidelne vracať, a odporúčať vás svojim známym.

chcem dostávať tipy ako vylepšiť môj eshop emailom

Vytvorili sme systém pre úspešné eshopy

[/vc_column_text][vc_empty_space height=“20px“][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/4″][vc_empty_space height=“55px“][vc_column_text]sellio-logo[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“3/4″][vc_column_text]Sellio je komplexné riešenie pre eshopy. Obsahuje fakturačný systém, skladové hospodárstvo, platobné systémy, exporty na porovnávače a prepracovaný zľavový systém. Beží v cloude a je optimalizovaný pre rýchlu administráciu. Všetky eshopy aj administrácia sú responzívne. Jadro umožnuje rýchle napojenie na rôzne externé systémy ako externé sklady, či váš informačný systém. Prejsť na stránku systému[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=“35px“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][/vc_column][/vc_row]

Páči sa vám článok?