Blog

Zhrnutie mesiaca apríl 2018

Čo máme nové

    • Ako strieborný partner sme sa zúčastnili eventu WordCamp Bratislava. Odniesli sme si množštvo nových poznatkov a skúseností.
    • Prednášku na WordCampe mal aj náš séf Ivo, ktorý hovoril o ideálnych UX eshopov v roku 2018.

#vibration #team #wcba #wordpress

Príspevok, ktorý zdieľa Ivan (@ivusko_sk),

  • tešíme sa na WordCamp Europe, ktoré bude tento rok v Belehrade
  • Zúčastnili sme sa aj Ecommerce Conference 2018 v Senci

#ecommerceconference2018 #sajfa #senec #vibration #profikuchar

A post shared by Ivan (@ivusko_sk) on

  • Ivan bol vyhodnotiť aj so zástupcami iných agentúr študentské projekty na EUBA – OnlineKlub. Výhercom gratulujeme a tešíme sa na prípadné stáže u nás.

#onlineklub #vibration #google #volis #onlinetoro #euba #zaraguza

A post shared by Ivan (@ivusko_sk) on

 

  • Zamestnanec mesiaca apríl sa stal jednoznačne Erik so 167 hodinami

Barcamp Bratislava 2018

Apríl bol jednoznačne zaujímavý aj z pohľadu marketingového oddelenia, ktorému sme zverili úlohu zorganizovať akciu BarCamp Bratislava, ktorá sa konala 21. Apríla v KC Dunaj. Ich úlohou bolo pozvať na event zaujímavých rečníkov, špecialistov z rôznych oblastí podnikania a marketingu, ktorí sú ochotní odovzdať svoje know-how aj smrteľníkom a širokej verejnosti. Ďalšou výzvou bolo priniesť akcii partnerov, ktorí by dokázali prispieť finančne alebo nefinančne a zviditeľniť nás a našu akciu, čo sa nám tiež podarilo, pretože aj vďaka nim sme mohli akciu spraviť úplne zadarmo pre návštevníkov a dodržať, tak hlavné nepísané pravidlo tejto „nekonferencie“.

Náš obdiv patrí všetkým, ktorí prišli a podieľali sa na dobrej atmosfére akcie, pretože sa okrem nádherného počasia a Bratislavských mestských dní konali aj rôzne iné atraktívne podujatia, no s celkovou návštevnosťou nad 300 ľudí sme boli spokojní a do budúcna sa tešíme na ďalší BarCamp 2019, ktorý aj vďaka vašej spätnej väzbe o niečo vylepšíme, takže sa máte na čo tešiť.

Fotky z BarCampu si môžete pozrieť TU!

Spustili sme weby

motoleasing.sk – Aby sme stihli sezónu, tak sme museli zmáknuť celý web od loga, textov po nastavenie procesov novej služby za rekordný čas – cca 2 týždne. Tu sa ukázala sila WordPressu a šikovnosť nášho tímu.

eltforum.sk – Redizajnovali sme web konferencie, kde sme mierne upravili grafiku webu. Dodali sme printové materiály, prípravu prezentácie a landing page pred spustením webu.

Spustili sme eshopy

historickedarceky.sk – Vytvorili sme eshop na mieru, kde sme nasadili platobnú bránu GoPay. Možnosť objednvky na základe dátumu narodenia – filtrovanie produktov a následne v košíku je možnosť vybratia si obalu na produkt v procese objednávky. Stránka obsahuje aj českú jazykovú mutáciu vrátanie českých cien.

beelol.eu – Vytvorili sme responzívny eshop, ktorý obsahuje rôzne cenové hladiny, mapu prevádzok. Tento eshop slúži ako pre slovenský, tak aj český trh a je možné si vypočítať cenu dopravy na základe váhy.

Napísali sme články

Otvorené pozície

Hľadáme šikovného office managera! V prípade záujmu nás kontaktujte.

Hľadá sa rúra na klímu

Hľadáme aj takúto rúru na klímu. Kto pomôže, má u nás pivo 🙂

#vibration #viki #najkrajsiavtime #zamestnanecmesiaca

A post shared by Ivan (@ivusko_sk) on

Páči sa vám článok?