Blog

Organizovali sme BarCamp Bratislava 2018

Vyhodnotenie akcie BarCamp 2018

Ako dopadla akcia BarCamp 2018, ktorá sa uskutočnila 21.04. v KC Dunaj v Bratislave.

BarCamp je sieť eventov a otvorených konferencií po celom svete. Je to nekonferencia pre ľudí, ktorí majú chuť zdieľať a učiť sa nové veci. Tento rok sme sa po krátkej pauze rozhodli zorganizovať túto akicu opäť. Cieľom je zdieľanie knowhow z rôznych oblastí podnikania. Snažíme sme sa o to, aby sme prepojili prezentácie pre začínajúcich podnikateľov a pokročilých vo svojom obore.

Tento rok bol mimoriadne úspešný, na prezentáciách sa zúčastnilo cez 250 ľudí. Medzi rečníkmi sa objavili známe mená a odborníci, podľa našich výsledkov sa ľuďom najviac páčila prezentácia Kamila Aujeského, ktorý rozprával o Digitálnom cykle kampane – ako vyťažiť z online maximum a Karola Velebu, ktorý sa venoval téme “Ako postaviť obchodne úspešnú agentúru”. Tento rok za super prednášky a nové vedomosti nemusel nikto platiť, pretože bol vstup na BarCamp zadarmo vďaka partnerom ako sú platforma pre eshopy Sellio, Enter Company, Effectix a Dognet. Video záznam zabezpečilo MotivP, vaše otázky ste mohli položiť pomocou Slido a rečníkov na akciu odviezol Taxi Bratislava. Hlavným mediálnym partnerom akcie sa stal Startitup a medzi ďalších mediálnych partnerov patrili aj robime.it, omediach a gregi.net. Gastro zabezpečovala raw reštaurácia Bemba.

Radi by sme sa vám chceli poďakovať za účasť na tomto skvelom evente. Ak ste nemali možnosť sa zúčastniť sa a nesledovali ste ani jeho live stream, tak všetky fotky nájdete na tomto odkaze – Fotky z BarCampu a určite si nezabudnite pozrieť všetky videá z akcie BarCamp.

Budúci rok sa chystáme akciu vylepšiť a budeme radi, ak by ste mali záujem nám s BarCampom pomôcť. Pošlite nám vaše nápady na vylepšenia, alebo sa nám ozvite na našu e-mailovú adresu info@vibration.sk

Nezabudnite sledovať všetky novinky o Barcampe na našom Facebooku.

Za vaše nápady a pripomienky vám vopred ďakujeme.

Páči sa vám článok?