Blog

Novinky z vibration – január až máj 2021

Nový CTO

Po pár rokoch sa ku nám vrátil naplno Beňo. Bude šéfovať divízii vývoj na mieru. Aktuálne robíme na troch veľkých projektoch, ktoré majú backend v Symfony a PostrgreSQL. Všetky projekty su API based s REST API. Front end fičí na našom obľúbenom kombe nuxt.js a vue.js. Beňo bol inak jedným z prvých kolegov vo vibration a vytvoril aj základy nášho systému sellio. Veríme, že nám pomôže zvýšiť profesionalitu v našich procesoch hlavne v CI/CD, automatizovaných testoch a lepšej znovupoužitenosti našej codebase.

Nový projektový manager

Máme nového projektového manažéra Peťa. Začal s nami robiť od januára a už sa riadne zabehol. Má na starosti hlavne webové stránky a menšie eshopy. Má presahy aj do marketingu a stratégií, takže vie našim klientom poradiť s kampaňami a ďalším rozvojom ich projektov.

Hľadáme Viky 3

Odišla nám office a projektová managerka Viky 2. Bola s nami niečo cez rok popri štúdiu na škole. Ďakujeme jej za všetku pomoc a dúfame, že sme ju veľa naučili.

Aktuálne hľadáme do nášho tímu jej náhradu. Nemusíte sa volať samozrejme Viktória. Pozícia je vhodná pre študentku. Približný popis pozície stáže spísala ešte dávnejšie Lenka. Ak by ste mali záujem, tak mi napíšte na info@vibration.sk

Hľadáme WordPress junior programátora

Ak viete robiť s WordPressom a máte zvládnuté CSS a základy PHP, tak sa nám ozvite. V našom vzdelávacom programe z vás spravíme, podobne ako z Denisa, webového programátora. Možno nebudete robiť časom ani s WP, ale skôr s vue.js alebo sa vrhnete na čisto backend v node.js alebo v symfony. S nami môžete ísť cestou, ktorá vám bude dávať zmysel. Ak by ste mali záujem, tak mi napíšte na info@vibration.sk

Nové referencie

Viacjazyčna rozsiahla WordPressová webová stránka na mieru – actlegal.com

Zvlášť hrdí sme na spustenie veľkého projektu pre actlegal.com. Takýto rozsiahly projekt si vyžadoval komplexné, profesionálne technologické služby, čo sme bravúrne zvládli. Z WordPressu sme vyťažili maximum.

Casestudy
Web na mieru

Moderný eshop na mieru pre Madad.sk

Nový eshop na mieru pre Madness Advertising. Líder v oblasti reklamy si zaslúži kvalitné technologické riešenie, ktoré sme mu poskytli. Z dodaného dizajnu priamo od klienta sme vyčarovali tento úžasný eshop.

Casestudy
Eshop na mieru

Náš blog

V posledných mesiacoch sme na blogu moc neprispievali, čo plánujeme zmeniť. Máme v pláne nový formát blogu ako aj predstavenie konkrétnych klientov aj s pár zákulisnými informáciami o ich podnikaní. Aktuálne máme v pláne vypustiť veľa nových projektov, ktoré postupne nájdete v našom portfóliu.

Páči sa vám článok?