Blog

Spravujte svoju firmu s Asana

Asana je aplikácia na zlepšenie komunikácie a spolupráce vo vašom pracovnom tíme. Má mnoho funkcií a použitie je jednoduché. Vytvoríte si asana účet, pomenujete svoje pracovné prostredie, pozvete zamestnancov a hneď začnete rozdeľovať úlohy. Vytvárate si viacero pracovných priestorov, projekty, úlohy, pozámky. Vďaka email notifikáciám máte prehľad, čo sa spravilo a čo treba rýchlo dokončiť. Navyše si môžete vytvárať ďalšie workspace, kde si budete zadávať vlastné súkromné úlohy.

Výhody práce s Asana

Jednoduchá komunikácia vo firme

Asana uľahčuje komunikáciu v tíme. Písanie emailov a ich zdieľanie viacerým zamestnancom je neefektívne. Pri zložitejších projektoch sa v kope mailov môžete úplne stratiť. Pomocou Asany si vytvoríte projetky, k nim priradíte úlohy a zamestnancov. Komunikovať sa dá priamo pod zadanou úlohou cez komentáre. Info o novom komentári Vám príde do Vašej emailovej schránky.

Riadenie projektov

Projekty si rozdeľujete na úlohy, ktorým môžete priradiť rôznu prioritu. Určujete, ktorí zamestnanci majú danú úlohu vykonať a do akého dátumu. K úlohe priradíte aj ďalšie čiastkové úlohy, pridáte prílohu aj tagy. Keď je zamestnanec s úlohou hotový, odškrtne si ju a Vy máte o dokončených alebo nedokončených úlohách vždy prehľad. Kto čo spravil sa Vám zaznamenáva aj v Inboxe spolu s dátumom a časom.

Prácu zľahčuje aj pridávanie príloh priamo z dropboxu či Google Drive.

Triedenie a vyhľadávanie úloh

Asana ponúka jednoduché triedenie Vašich úloh podľa projektov, dátumov alebo vlastnej priority. Taktiež ponúka rozšírené vyhľadávanie podľa zadaného slova, podľa zamestnanca, projektu, označení, prílohy, či už bola úloha dokončená alebo nie, a podľa ďalších kritérií.

Archív dokončených úloh

Ak si potrebujete spätne prezrieť niektorú úlohu, nájdete ju v archíve. Nikdy nestratíte údaje, ktoré ste si v nej poznačili. Nenájdetee tam iba tasky, ktoré ste vymazali.

Odkedy vo vibration používame Asanu na správu úloh, máme väčší prehľad o jednotlivých úlohach v projektoch, čím je naša práca ešte efektívnejšia.

Páči sa vám článok?