Nové služby

riadenie projektu

V prípade, že plánujete rozsiahlejší webový projekt alebo aplikáciu s rozsahom nad 150 hodín programovania, potrebujete kvalitné riadenie projektu. Ak ste takýto projekt ešte nerobili, tak si najmite na riadenie projektu nás. Vieme zaviesť pre Vaše IT oddelenie správne metódy, lean prístup k projektu, agilný prístup, zavedenie ticketovacieho systému, zavedenie plánonia úloh, rozplánovanie projektu v čase, meracie nástroje. Ušetríte náklady, zvládneme spolu termíny a výsledkom bude fungujúci projekt.

konzultácie a mentoring

Startupom, eshopom, webovým projektom, firmám poskytujeme odborné konzultácie a mentoring. Vieme sa pozrieť od business modelu, kampaní, komunikácie, prevedenie webu až po procesy vo firme.

16 rokov skúseností s webom nášho CEO – Ivan Potančoka znamená zaručene správne strávený čas pre váš projekt. S rozhľadom, ktorý má málokto na Slovensku posunie váš projekt o pár levelov vyššie.

audit webového projektu

Ak máte zastaralý web alebo eshop, tak vám vieme spraviť komplexný audit, aby ste ho mohli vylepšiť. Spíšeme vám všetky grafické a technické nedostatky aj s odporúčaniami ako ich odstrániť. V prípade, že potrebujete pomôcť so zadaním pre dodávateľa vášho systému, tak ako nezávislí odborníci vám vieme pripraviť správne zadanie.

A/B testovanie

Najlepší konverzný pomer eshopov, najviac vyplnených dopytov, najprehľadnejšia navigácia v aplikácií sa nedá spraviť prvým dizajnom. Celý projekt stojí na použiteľnosti, ktorú treba vylepšovať postupne na základe výsledkov A/B testovania. Správne rozhodnutia sú tie, ktoré sú opodstatnené na základe meraní, štatistiky a správania užívateľov. Vieme nastaviť správne nástroje, pripraviť verzie na testovanie, reportovať a vylepšovať. Je to síce dlhodobejší proces, ale s výsledkami budete zaručene spokojní.

Optimalizácia rýchlosti webu

Množstvo webov zbytočne odrádza svojich zákazníkov pomalým načítavaním. Čas načítavania webu je v súčasnosti dôležitý pre umiestnenie webu vo výsledkov vyhľadávania v Google, ale aj pre používateľský zážitok. Každá stotina sekundy znamená lepšiu použiteľnosť webu a lepšia použiteľnosť znamená spokojnejší používatelia.

tvorba videí

Vytvárame prezentačné videá firiem a reklamy do youtube. Ide o najrýchlejšiu prezentáciu, kde za minútu môžete prezentovať vaše proukty a služby. vieme zabezpečiť kompletné riešenie od scenára, réžie, svetiel, kamier, hercov, vizážistov, strihu, rendrovania, hudby, nahovorenie až po finálnu produkciu.

tvorba animácií

Vytvoríme vám animáciu na mieru. Rozanimujeme logo, vytvoríme príbeh, doplníme hudbou a nahovoríme. Celú kreatívu môžete zveriť nám.

Crowdtesting

Crowdtesting je forma crowdsourcingu a teda získavania zdrojov z davu. V jednoduchosti sa jedná o to že využívame možnosti ľudí, ich čas, nástroje, prostriedky ktoré majú navyše. Výhodou je že môžeme takýmto spôsobom otestovať stránky, aplikácie rýchlo, lacnejšie a s ľuďmi ktorých sa to týka. Ak chcete vedieť ako sa správajú návštevníci na Vašej stránke tak práve crowdtesting je jedna z možností. Neváhajte nás kontaktovať.

B2B ecommerce

B2B ecommerce je obchodný vzťah medzi dvoma obchodnými stranami, kedy do tohto vzťahu nie je zapojený koncový spotrebiteľ, pričom obchod prebieha na internete. Ponúkame Vám preto vypracovaný kompletný systém B2B ecommerce.

presvedčili sme vás?

Ak sa chcete niečo spýtať, napíšte nám.

Odpovieme čo najskôr.

+421 915 263 443

info@vibration.sk