Internetový marketing

„Keby som mal posledných päť dolárov, tak tri z nich venujem na reklamu.“

Henry Ford

Správa sociálnych sietí

Budujte svoju značku aj na sociálnych sieťach. Zabezpečíme Vám vytvorenie profilov a kompletnú komunikáciu na Facebooku, Twitteri a ďalších sociánych sieťach podľa Vašej oblasti pôsobenia. Sociálnym sieťam rozumieme a stratégiu komunikácie nastavíme na mieru. Získajte davy fanúšikov aj Vy.

Webová analytika a konzultácie

Využite naše znalosti webovej analytiky! Postaráme sa Vám o správne nastavenie meracích skriptov, a/b testovanie, vyhodnocovanie metrík a konverzií, analýzy návštevnosti aj dosahu jednotlivých kampaní. Na pravidelnej báze Vám dodáme reporty a navrhneme efektívne zmeny. Ak budete aj naďalej potrebovať konzultácie online marketingu obráťte sa na nás.

Optimalizácia vo vyhľadávačoch - SEO

Ako pravidelne zvyšovať svoj obrat? Implementujte naše SEO rady na Vašu stránku a zvýšte si šance na trhu. Analyzujeme Vašu stránku, vypracujeme Vám rozsiahly SEO audit s nedostatkami a navrhneme riešenia. Každý mesiac Vám podáme report výsledkov našej činnosti a neustále s Vami komunikujeme.

Správa PPC kampaní

PPC reklama je efektívny spôsob ako zaujať svojich zákazníkov. Neplatíte za zobrazenia, ale iba za kliknutia na Vašu reklamu. Špecifické nastavenie kampane a pravidelná optimalizácia reklám Vám zabezpečia efektívnu propagáciu Vašich produktov a služieb. Našou špecialitou je reklama na Google, reklama na facebooku, bannerová reklama a remarketing.

Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov je základom každej PPC a SEO kampane. Pomôžeme Vám zistiť akým spôsobom ľudia vyhľadávajú v Google a aké kľúčové slová, súvisiace s vaším podnikaním, zadávajú. Pritiahnite aj vy relevantnú cieľovú skupinu na svoj web a zistite ako im svoj produkt lepšie predať.

Stratégia internetového marketingu

Využite naše znalosti pri tvorbe internetovej stratégie. Postaráme sa Vám o analýzu kľúčových slov, nastavenie redakčného kalendára, pridelenie úloh medzi klienta, agentúru a iných extrených dodávateľov. Okrem toho Vám stanovíme ciele na rôzne časové obdobia a výsledky pravidelne vyhodnotíme.

Nahadzovanie obsahu

Nemáte čas na nahadzovanie textov a fotografií na svoj web? My sa postaráme o kvalitný obsah na Vašej stránke, vďaka ktorému Vám zákazníci budú dôverovať. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, analyzujeme Vaše potreby a zameriavame sa aj na SEO optimalizáciu pre čo najlepší dosah. Táto služba je ideálna pre e-shopy.

Písanie článkov

Presvedčte zákazníkov, aby nakúpili práve u Vás. Pútavé texty na Vašej webstránke  dokážu zaujať zákazníkov tak, že bez nákupu neodídu. Vytvárame kvalitný obsab na web, píšeme SEO texty,  jedinečné články a presvedčivé slogany zamerané presne na Vašu cieľovú skupinu.

Tvorba Youtube videí

Podporte svoj biznis aj na youtube. Ak chcete zaujať čo najviac užívateľov internetu, vytvoríme pre Vás kreatívnu video reklamu a umiestnime ju na youtube. Pripravíme Vám kreatívny koncept videa a zrealizujeme jeho tvorbu. Video reklama musí byť zaujímavá a presvedčiť zákazníka v prvých sekundách.

Tvorba newsletterov

Informujte zákazníkov o aktuálnych novinkách alebo akciách emailom. Vytvárame originálne newslettre, ktoré nekončia v spame.  Newsletter navrhneme, spracujeme, otestujeme a rozpošleme. Kompletná správa newslettrov zahŕňa aj report o efektivite kampane.

Hlasové vyhľadávanie SEO

Čoraz viac ľudí využíva v Google hlasové vyhľadávanie. Má vaša spoločnosť optimalizované SEO pre tento rýchlo rastúci trend?

presvedčili sme vás?

Ak sa chcete niečo spýtať, napíšte nám.

Odpovieme čo najskôr.

+421 915 263 443

info@vibration.sk