Dizajn a UX, Tvorba eshopov na mieru

kompava.sk

Prejsť na eshop

O projekte

Komplexné eshopové riešenie pre B2B aj B2C predaj.

Naša úloha

Kostrou celého riešenia je náš vyladený systém sellio, ktorý sme opäť celý prispôsobili na mieru podľa potrieb klienta. Zmeny vymýšľané za behu v procese tvorby eshopu bola jedna zo základných požiadaviek klienta, ktorú sme dokázali splniť.

Jednou z náročnejších etáp projektu bola migrácia obsahu, nakoľko dáta boli rozdelené vo viacerých exportoch s rôznou formou a štruktúrou. Potrebné bolo dostať zo starého do nového systému produkty, články, zákazníkov, objednávky, diskusie a recenzie. Medzi produktami a článkami existovali prepojenia a to bolo taktiež potrebné zachovať a integrovať do nového systému.

Zaujímavé čísla o projekte

10 +
modulov na mieru

2
backend programátori

2
frontend programátori

Úskalia projektu

Referencie k produktom

Pre referencie sme vytvorili v selliu modul na mieru, ktorý umožňuje zákazníkom po niekoľkých dňoch od zakúpenia produktu pridať referenciu na web, čo tiež prináša užitočné informácie pre ďalších zákazníkov. Pomocou platformy Disqus bola pridaná na eshop diskusia, ktorá umožňuje spojiť sa zákazníkov eshopu s odborníkmi na výživu a poradenstvo. Zákazníci tak môžu o produktoch voľne diskutovať čím prináša eshopu ďalšiu pridanú hodnotu.

Vylepšené filtrovanie

Dynamický filter umožňuje zákazníkom filtrovať na základe pridaných parametrov v admine, ktoré sa po pridaní automaticky zobrazujú na webe. Na základe zvoleného atribútu sa výber dynamicky upravuje. Filter využíva technológiu ajax, čo umožňuje zákazníkom nájsť hľadaný produkt rýchlo a jednoducho.

Notifikácie práve zakúpených produktov

Na web sme doplnili notifikácie, ktoré sú prepojené na objednávky a zobrazujú informácie o práve zakúpených produktoch na eshope. V rámci automatizácie procesov sme spravili prepojenie s účtovným systémom Pohoda, kde všetky vybavené objednávky v eshope automaticky padajú do systému pohoda, a tak nie je potrebné nahadzovať účtovné položky ručne.

Prepojenie na sociálne siete a ďalšie moduly

Eshop sme napojili na jeden z najpopulárnejších email marketingových nástrojov Mailchimp. Napojili sme k eshopu Instagram feed, doplnili sme možnosť nastavovať dokedy sa má zobrazovať produkt v špeciálnej kategórií, doplnili sme widgety k článkom s previazanými produktami. Eshop je pripravený na pridanie jazykových mutácií.

Potrebujete poradiť s eshopom?

» «

Ďalšie projekty

UX a redizajn otta.sk

Nadizajnovali sme 224 obrazoviek pre responzívnnu webovú aplikáciu, IOS mobil, IOS tablet, Android mobil, Android tablet a všetky druhy smart TV.

profikuchar.sk

Redizajn a nasadenie nášho systému na eshopy. Obchod pre všetkých milovníkov varenia!

Potrebujete riešenie na mieru?
Kontaktujte nás!

Vladimír Donič hlavný konzultant

+421 948 368 636

vladimir.donic@vibration.sk

Alebo vyplňte krátky formulár

Zadať dopyt